Честит Велигден

0

Конфедерацијата на слободни синдикати на Македонија, на сите верници од православна вероисповед им посакува среќни Велигденски празници, со желби за мир, хармонија и благосостојба во срцата.

Сподели на социјални медиуми

Оставете коментар

Copyright kss.mk