Среќна Нова 2020 година

0

Конфедерацијата на слободни синдикати на Македонија  на сите им ги честита Новогодишните и Божиќните празници, со желби новата година да биде поуспешна и побериќетна од оваа која изминува, да биде исполнета со добро здравје, благосoстoјба и успех.

Среќна 2020 година

 

Сподели на социјални медиуми

Оставете коментар

Copyright kss.mk